Rezerwacja telefoniczna 32 728 30 26

Kontakt

Najtańsze Loty Kraków - Paryż już od 99 zł

Kraków - Paryż

Data promocji:2022-11-14 do
2023-03-26

od 195.00 zł

Gdańsk - Paryż

Data promocji:2022-11-14 do
2023-03-26

od 149.00 zł

Gdańsk - Paryż

Data promocji:2022-11-14 do
2023-03-30

od 219.00 zł

Katowice - Paryż

Data promocji:2022-11-14 do
2023-03-26

od 89.00 zł

Poznań - Paryż

Data promocji:2022-11-14 do
2023-03-26

od 149.00 zł

Warszawa - Paryż

Data promocji:2022-11-14 do
2023-03-27

od 99.00 zł

Warszawa - Paryż

Data promocji:2022-11-15 do
2023-03-26

od 86.00 zł

Poznań - Paryż

Data promocji:2022-11-15 do
2023-03-27

od 76.00 zł

Gdańsk - Paryż

Data promocji:2022-11-15 do
2023-03-28

od 179.00 zł

Kraków - Paryż

Data promocji:2022-11-15 do
2023-03-26

od 74.00 zł

Wrocław - Paryż

Data promocji:2022-11-15 do
2023-03-27

od 88.00 zł

Rzeszów - Paryż

Data promocji:2016-11-02 do
2016-11-14

od 299.00 zł

Łódź - Paryż

Data promocji:2022-11-14 do
2023-03-26

od 199.00 zł

Przeloty z Pozostałych Lotnisk w Polsce

Najtańsze Loty z Krakowa do Paryża już od 99 PLN

Bezpośrednie loty z portu lotniczego Kraków Balice do Paryża (CDG) z Terminalu międzynarodowego T1. Z Krakowa do Paryża dolecimy tanimi liniami easyJet, linie te posiadają w swojej ofercie loty na lotnisko Paryż Charles de Gaulle. Przelot na trasie Kraków - Paryż w sezonie letnim 2020 odbywa się siedem razy w tygodniu. Wyloty z Krakowa w niedziele startują o godz 09:50, lądowanie w Paryżu o godz 12:00, w poniedziałki i piątki o godz 14:50-17:10, wtorki o godz 15:40-17:55, środy 13:25-15:40, czwartki o godz 15:10-17:25 i soboty o godz 14:40-16:55. Powrotne loty z Paryża do Krakowa także codziennie od poniedziałku do niedzieli.

Bezpośrednie loty z Krakowa na lotnisko Beuavias (BVA) oferują także tanie linie Ryanair. Loty odbywają się w sezonie letnim 2020 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z krakowskich Balic we wtorki o godz 09:45, planowany przylot do Paryża Beauvias o godz 12:00, w czwartki o godz 07:00-09:15 oraz w soboty o godz 13:25-15:40. Loty powrotne z Paryża do Krakowa liniami Ryanair także 3 razy w tygodniu, we wtorki o godz 12:25-14:30, czwartki o godz 09:40-11:45 i soboty o godz 16:05-18:10.

Sprawdź przykładowe loty z Krakowa (KRK) do Paryża (PAR):

  1. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-21 18:35 Kraków (KRK) 2022-12-21 20:50 Paryż (BVA)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-31 18:35 Paryż (BVA) 2022-12-31 21:40 Kraków (KRK)

    Cena: 279 zł

  2. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-22 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-22 08:30 Paryż (BVA)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-31 18:35 Paryż (BVA) 2022-12-31 21:40 Kraków (KRK)

    Cena: 279 zł

  3. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-21 18:35 Kraków (KRK) 2022-12-21 20:50 Paryż (BVA)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-30 08:55 Paryż (BVA) 2022-12-30 12:00 Kraków (KRK)

    Cena: 330 zł

  4. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-22 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-22 08:30 Paryż (BVA)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-30 08:55 Paryż (BVA) 2022-12-30 12:00 Kraków (KRK)

    Cena: 330 zł

  5. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-23 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-23 08:30 Paryż (BVA)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-31 18:35 Paryż (BVA) 2022-12-31 21:40 Kraków (KRK)

    Cena: 344 zł

  6. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-21 18:35 Kraków (KRK) 2022-12-21 20:50 Paryż (BVA)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-29 08:55 Paryż (BVA) 2022-12-29 12:00 Kraków (KRK)

    Cena: 353 zł

  7. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-22 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-22 08:30 Paryż (BVA)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    FR 6210 2022-12-29 08:55 Paryż (BVA) 2022-12-29 12:00 Kraków (KRK)

    Cena: 353 zł

  8. Wylot Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

    U2 3816 2022-12-20 15:50 Kraków (KRK) 2022-12-20 18:10 Paryż (CDG)

    Przylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

    U2 3816 2022-12-31 18:35 Paryż (CDG) 2022-12-31 21:40 Kraków (KRK)

    Cena: 363 zł

Alert cenowy - Bądź na bieżąco z najniższymi cenami

Poinformujemy Ciebie o najlszych okazjach do Paryża